1. Strona główna
  2. BLOG
  3. TOP 5 Zestawów prezentowych z kawą pod choinkę

TOP 5 Zestawów z kawą

Czas Świąt Bożego Narodzenia to moment dzielenia się z innymi. Radość niesie nie tylko otrzymywanie podarków, ale również obdarowywanie nimi. Wśród wielu pomysłów na prezent, doskonałą opcją dla bliskiej osoby może być zestaw z kawą lub herbatą. Oto nasze najbardziej polecane zestawy prezentowe z Bromberg Kaffee.

5.

Zestaw Prezentowy Kawa Bydgoska

To wyjątkowa propozycja dla smakoszy kawy, ale nie tylko! Elegancko zapakowany prezent zawiera ulubione przysmaki, które kojarzą nam się ze świętami. Zimowe aromaty piernika, pomarańczy i śliwki zachwycą każdego!

Zestaw zawiera: Kawa Bydgoska 0,5 kg, Śliwka w Czekoladzie, Skórka Pomarańczy w Czekoladzie, Czekolada, Syrop Irish Coffee, Piernik Świąteczny.

4.

Zestaw Prezentowy Kawa Bydgoska i Piernik

Kolejna opcja zestawu prezentowego, który ucieszy miłośników kawy i słodkości. Zestaw może być eleganckim upominkiem dla nie tylko dla bliskich, ale również współpracowników, partnerów biznesowych czy kontrahentów. Zawiera: Kawa Bydgoska 200g, Czekolada, Herbata liściasta, Skórka pomarańczy, Śliwka w Czekoladzie, Piernik ręcznie malowany.

 

3.

Zestaw Prezentowy Kawa ORIGINAL BLEND

Miłośnicy czekolady na pewno nie będą narzekać. Czekolada belgijska ręcznie robiona z plastrami truskawki osłodzi zimowe wieczory. Zapakowana wraz z naszą kawą Original Blend w oryginalne, świąteczne opakowanie będzie idealnym pomysłem na prezent pod choinkę! W zestawie znajduje się: kawa Original Blend 200g, czekolada belgijska, ręcznie robiona, kartonik z okienkiem.

 

2.

Zestaw Prezentowy Kawa Bydgoska i Naturalny Peeling Kawowy

Ten zestaw to propozycja dla tych, którzy kawę uwielbiają nie tylko do picia! Peeling kawowy, który przeciwdziała przebarwieniom, a także zmniejsza cellulit. W zestawie znajdzie się też coś na osłodę - borówki zatopione w czekoladzie! W nim znajdziecie: Kawa Bydgoska 200g, Naturalny Peeling Kawowy, Borówka w czekoladzie.

 

1.

Zestaw Prezentowy Kawa Bydgoska i Herbata Smaki Afryki

To nasze ulubione połączenie wszystkich produktów! Oprócz aromatycznej kawy od Bromberg Kaffee znajdziecie także kilka słodkości. Nie mogło zabraknąć syropu Irish Coffee, który sprawdzi się idealnie do świątecznych deserów. Co w zestawie? Kawa Bydgoska 200g, Borówka w czekoladzie, Syrop Irish Coffee, Herbata Smaki Afryki, Piernik ręcznie zdobiony.


Każdy prezent w Bromberg Kaffee pakowany jest w przepiękne, ekologiczne pudełko. Dodatkowo możemy spersonalizować zestaw prezentowy! Dodamy etykietę z logo Twojej firmy, drewnianą zawieszkę z logo. Wiązanie wykonujemy ze wstążki lub sznurka jutowego.

 

 

CO SŁYCHAĆ W BROMBERG KAFFEE?
Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

    Koniec roku szkolnego to dla wielu niezwykle wyczekany dzień. Początek wakacji, piękna i słoneczna pogoda, plany na podróże małe i duże... Jest to także okazja do tego, by podziękować nauczycielom za ich pracę i trud włożony w nauczanie. Przygotowane przez nas zestawy prezentowe z etykietą "na…
Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami! Dla zapominalskich przypada on w dniach 21 i 22 stycznia. W tym dniu, w sposób wyjątkowy możemy go świętować razem z naszymi dziadkami. W dzieciństwie zapewne twoimi prezentami dla dziadków były wszelkie prezenty wykonane samodzielnie, personalizowa…
WSPÓŁPRACUJEMY Z