Bromberg Kaffee

Bromberg Kaffee to firma, która powstała przede wszystkim z miłości do rodzinnego miasta, aromatu świeżo palonej kawy oraz przyjaciół. Nazwa „Bromberg” nawiązuje do tradycyjnej metody wypalania kawy, miejsca, które kochamy i które chcemy aby zaczęło być sławne nie tylko w Polsce ale i na świecie. Nasza firma rozwijała i nadal rozwija się bardzo intensywnie. Weszliśmy na rynek z dużym powodzeniem. W 2017 roku nasza autorska mieszanka Arabiki i Robusty „Original Blend” zdobyła nagrodę Nasze dobre z Kujaw i Pomorza.

„W naszej kawie wszystko jest lokalne, od produkcji do dystrybucji, poza ziarnami oczywiście, przecież one w Polsce nie rosną. Lokalne produkty dają nam gwarancję wyjątkowego smaku, a co najważniejsze szacunek do miejsca, w którym mieszkamy.” Mówił właściciel Przemysław Zgarda.

 

Z lokalnej manufaktury kawy rozrastamy się, jesteśmy bardziej dostrzegani na rynku. Nasza załoga rozwija się w tempie, które pozwala nam na podnoszenie naszych standardów jakości.

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko ziarna kawy. Zajmujemy się także produkcją produktów regionalnych takich jak dżemy, miody, świece czy syropy do kawy. Każdy z naszych produktów od podstaw powstaje dzięki współpracy z wysokiej jakości lokalnymi produktami. Specjalizujemy się również w obsłudze event’ów, wydarzeń zamkniętych, imprez masowych. 

 

 

Przy tworzeniu nowych produktów zwracamy szczególną uwagę na ich jakość jak i proces tworzenia, który zawsze jest jak najbardziej przyjazny środowisku. Posiadamy własną pasiekę, dzięki czemu m.in nasze miody wielokwiatowe oraz akacjowe są najwyższej jakości.

 

Dysponujemy dwoma mobilnymi kawiarniami w postaci replik aut z lat 20 zaaranżowanych na styl rustykalny, zagospodarowanymi we wszystkie najpotrzebniejsze sprzęty baristyczne.

W okresie letnim Bydgoszczanie oraz turyści mieli okazję spróbować naszej pysznej kawy czy zrobić sobie zdjęcie przy naszym stoisku na ulicy Mostowej, gdzie gościliśmy przez ponad trzy miesiące wraz z jedną z naszych mobilnych kawiarni. Często też angażujemy się w różne wydarzenia takie jak WegeFestiwal, dzień Śliwki, Ster na Bydgoszcz.

 

Chętnie korzystamy z okazji do zapoznania się z innymi restauracjami, manufakturami. Naszym kluczem do sukcesu są dwa podstawowe elementy - bariści, którzy kochają swoją prace i robią co w ich mocy, żeby kawa która towarzyszy państwu z rana, na spotkaniu biznesowym czy po południu, smakowała jak najlepiej. Drugim elementem są ziarna kawy, których nie produkujemy przemysłowo a małymi partiami dzięki czemu zawsze jest świeża.

Nasz punkt stacjonarny znajduje się w Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 34, gdzie serwujemy świeżo mieloną kawę w napoju oraz około szesnastu gatunków ziaren kawy z całego świata w ziarnach lub zmieloną na życzenie klienta. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni ponieważ jak wiadomo- jesteśmy tu dla nich:)

Kawa do biura
Produkty z Twoim logo
Mobilna kawiarnia
Stoisko baristyczne
Produkcja świeżo palonej kawy oraz produktów regionalnych
...
Kawiarnia Bromberg Kaffee
WegeFestiwal
O kawiarni Bromberg Kaffee
CO SŁYCHAĆ W BROMBERG KAFFEE?
Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

    Koniec roku szkolnego to dla wielu niezwykle wyczekany dzień. Początek wakacji, piękna i słoneczna pogoda, plany na podróże małe i duże... Jest to także okazja do tego, by podziękować nauczycielom za ich pracę i trud włożony w nauczanie. Przygotowane przez nas zestawy prezentowe z etykietą "na…
Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami! Dla zapominalskich przypada on w dniach 21 i 22 stycznia. W tym dniu, w sposób wyjątkowy możemy go świętować razem z naszymi dziadkami. W dzieciństwie zapewne twoimi prezentami dla dziadków były wszelkie prezenty wykonane samodzielnie, personalizowa…
WSPÓŁPRACUJEMY Z