1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. WYRAŹ SWOJE UCZUCIA - UPOMINKI NA WALENTYNKI

WYRAŹ SWOJE UCZUCIA - UPOMINKI NA WALENTYNKI

W lutym obchodzimy jedno z najpiękniejszych świąt w całym roku kalendarzowym.

I czytając to, z pewnością wiesz, że chodzi nam o Walentynki!

 

Święto Zakochanych to czas który, spędzamy z osobami, zajmującymi  specjalne miejsce w naszych sercach. Tegoroczne walentynki z pewnością będą inne niż zawsze. Nie wiadomo czy jak co roku będzie możliwość spędzenia ich w miły, romantyczny a zarazem klasyczny sposób. Zawsze jednak, możecie zaskoczyć swoją ukochaną lub ukochanego wręczając stworzony specjalnie dla nich prezent na walentynki ręcznie robioną czekoladą belgijską lub naszą świeżo paloną kawą

 

Taki duet z pewnością idealnie nada się na tą okazję. Czekolada jest jednym z najsilniejszych afrodyzjaków znanych na świecie. Zawarte w niej składniki pobudzają nasz organizm oraz wyzwalają hormony szczęścia - serotoninę i peniletylamine. Zapach świeżo palonej oraz parzonej kawy również wpływa pobudzająco na nasz organizm. W naszej ofercie znajdziecie kawy o aromatach tradycyjnych oraz serię specjalnie aromatyzowanych kaw między innymi z dodatkiem wanilii lub pomarańczy.

 

W naszej Brombergowej rodzince zastanawialiśmy się, czy 14 lutego powinniśmy myśleć tylko i wyłącznie o naszych drugich połówkach. 

Jeżeli tak jak my uważacie, że uczuciami można dzielić się także z bliskimi - przygotowaliśmy dla Was z tej okazji specjalne, personalizowane etykiety. 

Pokaż swojej przyjaciółce, przyjacielowi, mamie lub rodzeństwu, że cieszysz się z tego, że są i możesz na nich polegać.

Jeżeli lubisz zaskakiwać bliskich nieoczywistymi prezentami, to zapraszamy Ciebie do skorzystania z naszej oferty upominków oraz zestawów prezentowych z okazji Walentynek.

Zestaw można spersonalizować na wiele różnych sposobów. Wybierz nasze sprawdzone kompozycje i dodaj do nich wybraną etykietę lub specjalne opakowanie.

Znając upodobania osoby obdarowywanej możecie skomponować zestaw idealnie dopasowany do jej preferencji.

 

Często pytacie nas, jaka kawa jest najlepsza na prezent. Jeśli jest to niespodzianka, zazwyczaj osoba która przymierza się do zakupu prezentu nie zna preferencji bliskiej osoby.

W takich sytuacja proponujemy naszą niezawodną kawę Original Blend. Nasz blend nadaje się zarówno do kaw mlecznych jak i kaw czarnych. Jej kwasowość określamy, jako niską.

Ponad to jeśli przymierzacie się do zakupu świeżo palonej kawy naszej marki i nie do końca wiecie, które z ziaren wybrać- Original Blend to pierwsze co Wam zaoferujemy.

 

No to co.. Do dzieła! Prezenty z okazji walentynek znajdziecie u nas na sklepie  

A my widzimy się w kolejnym poście. 

WALENTYNKI
CO SŁYCHAĆ W BROMBERG KAFFEE?
Nowe produkty - kremowane miody z kawą

Nowe produkty - kremowane miody z kawą

Jak wiecie, naszą pasją są ziarna kawowce, które towarzyszą każdemu z nas na codzień. Jednakże najbardziej lubimy szukać nowych alternatyw na ich wykorzystanie.   Nowymi produktami, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić są kremowane miody. Wyobraźcie tylko sobie smak świeżo palonych ziaren kawy…
Ulubione produkty pracowników - Marta.

Ulubione produkty pracowników - Marta.

Dzień dobry Kawosze! Dzisiaj czwartek z naszymi pracownikami, w nieco innej formie Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że bardzo trudno jest nam odpowiedzieć na pytanie "Co Pan/Pani poleca?", ponieważ jak wiecie każdy z nas ma inny gust.A jakie preferencje smakowe ma nasza menegerka oraz baristka Marta…
WSPÓŁPRACUJEMY Z