1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Prezenty na dzień mamy - personalizowane upominki

Prezenty na dzień mamy - personalizowane upominki

Każdy powód jest dobry, aby na twarzy drugiej osoby zawitał uśmiech. Powinniśmy kochać się i okazywać to sobie nawzajem każdego dnia.

Są jednak szczególne dni, w których nasza wdzięczność oraz zainteresowanie drugą osobą powinno być większe. Jednym z nich jest zdecydowanie Dzień Mamy. 

Jesteśmy pewni, a może mamy nadzieję, że najważniejszym kobietom w swoim życiu poświęcacie dużo czasu i każdego dnia pokazujecie, jak ważne dla Was są. 

Jednakże nie wypada przegapić tak ważnego święta - tutaj z pomocą przychodzimy my. Jak już pewnie wiecie - staramy się personalizować nasze upominki pod każde święto. 

Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy upominki w postaci świeżo palonych kaw, naturalnych herbat liściastych oraz prawdziwych czekolad belgijskich w tabliczkach. 

Zapraszamy do zakupów! :) 

 

CO SŁYCHAĆ W BROMBERG KAFFEE?
Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

    Koniec roku szkolnego to dla wielu niezwykle wyczekany dzień. Początek wakacji, piękna i słoneczna pogoda, plany na podróże małe i duże... Jest to także okazja do tego, by podziękować nauczycielom za ich pracę i trud włożony w nauczanie. Przygotowane przez nas zestawy prezentowe z etykietą "na…
Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami! Dla zapominalskich przypada on w dniach 21 i 22 stycznia. W tym dniu, w sposób wyjątkowy możemy go świętować razem z naszymi dziadkami. W dzieciństwie zapewne twoimi prezentami dla dziadków były wszelkie prezenty wykonane samodzielnie, personalizowa…
WSPÓŁPRACUJEMY Z