1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Dzień Edukacji Narodowej - PREZENTY DLA NAUCZYCIELI

Dzień Edukacji Narodowej - PREZENTY DLA NAUCZYCIELI

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela to idealna okazja na zakup spersonalizowanego prezentu dla wychowawcy. 

Wiadomo- pedagogowie nigdy nikogo nie faworyzują :D Nie stoi to jednak na drodze do tego, aby z naszego powodu na ich buziach zawitał uśmiech. 

Kawa to prezent idealny dla osób, które po godzinach mają za zadanie przeglądać i oceniać wszystkie kartkówki, sprawdziany i testy. 

Wiadomo- każdemu z nas zależy aby oceny zostały wystawione jak najszybciej- pomoże w tym napój z odrobiną pobudzającej kofeiny. 

My zapraszamy do zakupu prezentu, jesteśmy pewni że z pewnością przypadną do gustu waszym Belfrom a po ich wręczeniu zbliżające się egzaminy sprawdzające Waszą wiedzę zostaną ocenione na same piątki! 

Spodobały Ci się nasze produkty- przejdź do sklepu. Kliknij TUTAJ 

Pozdrawiamy, załoga Bromberg Kaffee. 

CO SŁYCHAĆ W BROMBERG KAFFEE?
Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

Zestawy prezentowe dla Nauczyciela

    Koniec roku szkolnego to dla wielu niezwykle wyczekany dzień. Początek wakacji, piękna i słoneczna pogoda, plany na podróże małe i duże... Jest to także okazja do tego, by podziękować nauczycielom za ich pracę i trud włożony w nauczanie. Przygotowane przez nas zestawy prezentowe z etykietą "na…
Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka z Bromberg Kaffee

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami! Dla zapominalskich przypada on w dniach 21 i 22 stycznia. W tym dniu, w sposób wyjątkowy możemy go świętować razem z naszymi dziadkami. W dzieciństwie zapewne twoimi prezentami dla dziadków były wszelkie prezenty wykonane samodzielnie, personalizowa…
WSPÓŁPRACUJEMY Z