1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Dzień Edukacji Narodowej - PREZENTY DLA NAUCZYCIELI

Dzień Edukacji Narodowej - PREZENTY DLA NAUCZYCIELI

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela to idealna okazja na zakup spersonalizowanego prezentu dla wychowawcy. 

Wiadomo- pedagogowie nigdy nikogo nie faworyzują :D Nie stoi to jednak na drodze do tego, aby z naszego powodu na ich buziach zawitał uśmiech. 

Kawa to prezent idealny dla osób, które po godzinach mają za zadanie przeglądać i oceniać wszystkie kartkówki, sprawdziany i testy. 

Wiadomo- każdemu z nas zależy aby oceny zostały wystawione jak najszybciej- pomoże w tym napój z odrobiną pobudzającej kofeiny. 

My zapraszamy do zakupu prezentu, jesteśmy pewni że z pewnością przypadną do gustu waszym Belfrom a po ich wręczeniu zbliżające się egzaminy sprawdzające Waszą wiedzę zostaną ocenione na same piątki! 

Spodobały Ci się nasze produkty- przejdź do sklepu. Kliknij TUTAJ 

Pozdrawiamy, załoga Bromberg Kaffee. 

CO SŁYCHAĆ W BROMBERG KAFFEE?
Nowe produkty - kremowane miody z kawą

Nowe produkty - kremowane miody z kawą

Jak wiecie, naszą pasją są ziarna kawowce, które towarzyszą każdemu z nas na codzień. Jednakże najbardziej lubimy szukać nowych alternatyw na ich wykorzystanie.   Nowymi produktami, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić są kremowane miody. Wyobraźcie tylko sobie smak świeżo palonych ziaren kawy…
Ulubione produkty pracowników - Marta.

Ulubione produkty pracowników - Marta.

Dzień dobry Kawosze! Dzisiaj czwartek z naszymi pracownikami, w nieco innej formie Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że bardzo trudno jest nam odpowiedzieć na pytanie "Co Pan/Pani poleca?", ponieważ jak wiecie każdy z nas ma inny gust.A jakie preferencje smakowe ma nasza menegerka oraz baristka Marta…
WSPÓŁPRACUJEMY Z